Ідучи до Парижа, мандрівники зупинились на молитву

Члени громадського об’єднання «Світами», які за благословенням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета пішки подорожують із нашої столиці до французької з іконою Богоматері «Нерушима Стіна» («Оранта»), відвідали святині Ковельщини.

Метою походу, що почався 20 квітня в Києві з храму Благовірного князя Ярослава Мудрого (т. зв. Мала Софія), є спроба відтворити ймовірний маршрут дочки цього святого Анни Ярославни зі столиці Русі до Парижа. Як весільний посаг князівна взяла Новий Завіт, писаний по-слов’янськи, що згодом під назвою Реймське Євангеліє став святинею французів, тож кияни пройдуть і через місто Реймс. Друга мета подорожі — представлення європейцям самобутньої культури українського народу.

10–14 травня в райцентрі настоятель собору Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Василь Мичко щодня служив для них молебні, акафісти, долучились вони й до Літургії.

11 травня подорожани прибули в с. Колодяжне, де настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця протоієрей Іван Оринчак помолився з ними в церкві.

Оригінал статті: https://www.pravoslaviavolyni.org.ua

2018-02-02T19:04:25+00:00